Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Cienie pod oczami

cienie pod oczami leczenie toruńSkóra wokół oczu jest szczególnie podatna na procesy starzenia oraz niekorzystne wpływy środowiska. Wynika to z faktu, że w tych okolicach skóra jest cieńsza i delikatniejsza niż na innych partiach twarzy, dlatego łatwo zauważyć zmiany zachodzące w tej okolicy. Twarz z zaciemnioną okolicą oka wydaje się zmęczona, szara, mało atrakcyjna.

Cienie pod oczami potocznie nazywane są „sińcami”, „podkówkami”, wyglądają nieestetycznie, dodając nam lat. Przypadłość cieni pod oczami występuje bez względu na wiek i płeć. Ich intensywność może być związana z fizjologią ludzkiego oka (osadzenie gałki ocznej) oraz chorobami przewlekłymi (np. choroby nerek).

Przyczyną nieregularnego pojawiania się cieni pod oczami może być także zmęczenie i brak odpowiedniej ilości snu na dobę. Ze względu na złożoność pochodzenia, terapia w przypadku tego problemu jest procesem i tylko systematyczność przyniesie oczekiwane rezultaty.

W naszym instytucie oferujemy skuteczną procedurę pozwalającą na pozbycie się tego uciążliwego problemu.

Proponowane zabiegi:


605 515 075


ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń


Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 20:00

Zabiegi Anti-Aging © 2019

Wszelkie prawa zastrzeżone. Facebook Endomed

EndoMed Toruń ® Medycyna Estetyczna

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzanie Toruń. Najnowsze urządzenia!

Ostatnia aktualizacja strony: 2019-03-26