Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Dłonie

dłonie toruńW ocenie wielu ludzi dłonie są naszą wizytówką, a niewłaściwie pielęgnowane zdradzają nasz wiek. Skóra na dłoniach, starzeje się przeciętnie o kilka lat szybciej, niż na pozostałych partiach ciała. Dzieje się to za sprawą niewielkiej ilość gruczołów łojowych i tkanki tłuszczowej. Z wiekiem tkanka podskórna na zewnętrznych częściach dłoni ulega zanikowi (następuje tzw. lipodystrofia). A ponieważ na dłoniach i tak jest jej bardzo niewiele, każdy jej najmniejszy ubytek jest zauważalny. Oprócz tego naczynia żylno-limfatyczne stają się mniej wydolne, przez co stają się bardziej widoczne.

Dłonie są częścią ciała, która jest najbardziej narażona na czynniki zewnętrzne: słońce, mróz, woda, detergenty. To wszystko sprawia, że stają się suche, spierzchnięte, zaczerwienione, a skórze brakuje jędrności.

Z tym defektem nie radzi sobie tradycyjna kosmetyka, dlatego medycyna estetyczna proponuje zabiegi, które pozwolą poprawić wygląd dłoni:


605 515 075


ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń


Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 20:00

Zabiegi Anti-Aging © 2019

Wszelkie prawa zastrzeżone. Facebook Endomed

EndoMed Toruń ® Medycyna Estetyczna

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzanie Toruń. Najnowsze urządzenia!

Ostatnia aktualizacja strony: 2019-03-26