Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Nadmiar tkanki tłuszczowej

nadmiar tłuszczu toruń leczenieProblem z nadmiarem tkanki tłuszczowej na brzuchu, biodrach lub ramionach dotyczy nie tylko osób z nadwagą, ale także tych o prawidłowej masie ciała. Mimo zbilansowanej diety i wysiłku fizycznego ciało pozostaje dalekie od ideału. Otyłość jest zaburzeniem równowagi przemiany energetycznej, spowodowanej pobieraniem większej ilości energii, pod postacią spożywanych pokarmów, niż wynoszą łączne wydatki energetyczne, ponoszone przez nasz organizm. Nadmiar tej energii powoduje wzrost ilości tłuszczu w organizmie, co jest wynikiem tworzenia się nowych komórek tłuszczowych (adipocytów), wypełnionych trójglicerydami.

Nagromadzone w tkance podskórnej zapasy tkanki tłuszczowej są przyczyną pojawiania się lokalnych oznak nadwagi w postaci fałdek tłuszczu, często towarzyszy im też powstawanie cellulitu. Dobrze dobrana dieta, regularnie podejmowany wysiłek fizyczny oraz zbilansowana gospodarka hormonalna, teoretycznie powinny tym problemom zapobiec. Natomiast odkładanie się nadmiernego tłuszczu w tkance podskórnej może przytrafić się nawet wtedy, gdy dbamy o dobrą kondycję fizyczną. Są osoby, które pomimo wszelkich zdrowego stylu życia, nie mogą pozbyć się miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej m.in. wokół talii, ramion, na podbródku czy nad kolanami.

W naszym instytucie oferujemy swoim klientom zabiegi, które pozwalają bezpiecznie modelować sylwetkę. Są szybkie, nie wymagają rekonwalescencji, a co najważniejsze dają długotrwałe rezultaty.

Proponowane zabiegi:


605 515 075


ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń


Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 20:00

Zabiegi Anti-Aging © 2019

Wszelkie prawa zastrzeżone. Facebook Endomed

EndoMed Toruń ® Medycyna Estetyczna

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzanie Toruń. Najnowsze urządzenia!

Ostatnia aktualizacja strony: 2019-03-26