Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Blog

Wygraj walkę z kompleksami - zabiegi, dzięki którym pozbędziesz się przebarwień i wyrównasz koloryt skóry
DATA PUBLIKACJI: 2020-08-15

Kompleksy potrafią skutecznie uprzykrzyć życie każdej kobiety. Czasami wystarczy czyjeś jedno “krzywe” spojrzenie, żeby obniżyć samoocenę… Zmiany skórne są, niestety, jedną z głównych przyczyn powstawania kompleksów. Weźmy pod uwagę chociażby przebarwienia... To problem, który występuje obecnie na bardzo szeroką skalę. Boryka się z nim co 3 kobieta powyżej 30. roku życia i aż 9 na 10 kobiet po pięćdziesiątce. Klientki naszego instytutu medycyny estetycznej EndoMed w Toruniu często pojawiają się u nas już mocno zrezygnowane, po odbyciu wielu kuracji na przebarwienia, które nie przyniosły żadnych efektów. Na szczęście u nas znajdują rozwiązanie swojego problemu!

Leczenie przebarwień Toruń

Walkę z przebarwieniami można zakończyć sukcesem!

W naszej ofercie świadczymy szereg zabiegów, które doskonale radzą sobie z przebarwieniami. Nie pozwól, żeby te ciemne, nieestetyczne plamy, występujące głównie na czole, policzkach i nosie, skutecznie obniżały Twój nastrój! Jeżeli borykasz się z przebarwieniami pozapalnymi (np. potrądzikowymi) lub posłonecznymi, ostudą czy plamami wątrobowymi starczymi, wiedz, że u nas znajdziesz lekarstwo na swoje problemy.

Platforma laserowa ALMA HARMONY XL skuteczną bronią na przebarwienia

O platformie laserowej ALMA HARMONY XL pisaliśmy już wielokrotnie przy okazji różnych zabiegów. Dlaczego? Jest to urządzenie tak multifunkcyjne, że jego głowice skutecznie radzą sobie nawet z najbardziej zaawansowanymi problemami skóry. Do terapii antyprzebarwieniowej w toruńskim EndoMed mamy przeznaczone 3 skuteczne zabiegi: ALMA HARMONY XL PRO DYE-VL, ALMA HARMONY XL PRO CLEARLIFT 4D oraz - komplementarnie - ALMA HARMONY XL PRO IMPAKT.

Głowica Dye-VL doskonała na przebarwienia i zmiany naczyniowe

Głowica Dye-VL to pulsacyjne i wąskopasmowe źródło światła. Dzięki wykorzystaniu trzech filtrów, energia dociera jedynie do “chorych” komórek, w żadnym stopniu nie ingerując w nieuszkodzone. Technologia zastosowana w głowicy Dye-VL emituje światło, działające termicznie na komórki barwnikowe i - w efekcie - niszczące je. Sam zabieg jest niemal bezbolesny. Wszystko to dzięki systemowi kontaktowego chłodzenia, który wpływa także na ograniczenie do minimum ryzyka poparzeń powierzchniowych. Po zabiegu przebarwienia najpierw ciemnieją, a potem się łuszczą, więc wszystko odbywa się stopniowo i łagodnie.

Leczenie przebarwień EndoMed

Głowica Clearlift 4D jako laserowa metoda poprawy wyglądu zmian pigmentacyjnych

O ile głowica Dye-VL oddziaływała na skórę właściwą termicznie, w przypadku zabiegu ALMA HARMONY XL PRO CLEARLIFT 4D mamy do czynienia z metodą mechaniczną. Nieablacyjny laser Q-Switched wysyła krótkie impulsy o bardzo wysokiej energii. Uszkadza skórę i tworzy tym samym kontrolowane ogniska zapalne, które rozpoczynają proces regeneracji skóry. Co istotne - nie dochodzi w ogóle do naruszenia naskórka. Zabieg nie jest bolesny, można go wykonywać przez cały rok i nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji. Jeżeli zależy Ci na jeszcze bardziej kompleksowym podejściu do walki z przebarwieniami, możesz go połączyć z zabiegiem ALMA HARMONY XL PRO IMPAKT.

Głowica Impakt - jeżeli zależy Ci na kompleksowej terapii

Klientki Instytutu Medycyny Estetycznej EndoMed w Toruniu najczęściej łączą terapię laserową z technologią ultradźwiękową Impakt. Zabieg ALMA HARMONY XL PRO IMPAKT to nic innego jak wtłaczanie substancji aktywnych w głąb skóry. W efekcie skóra szybciej się regeneruje, a przebarwienia są coraz mniej widoczne. Powtórzymy się po raz kolejny, ale i ten zabieg nie jest bolesny, a po nim skóra nie wymaga żadnej rekonwalescencji.

PIXEL RF - podwójna moc lasera frakcyjnego i fal radiowych w walce z przebarwieniami

Chciałoby się zapytać - czy platforma laserowa ALMA HARMONY XL PRO to jedyna metoda na pozbycie się przebarwień? Oczywiście, że nie. W instytucie medycyny estetycznej EndoMed robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby oferować klientkom jak najszerszą ofertę zabiegową. Osoby borykające się z przebarwieniami często decydują się także na terapię PIXEL RF, opartą na połączeniu siły lasera frakcyjnego i mocy fal radiowych. Jest to zabieg innowacyjny, wysoce skuteczny i maksymalnie bezpieczny. Jego efekty są widoczne niemal od razu - przebarwienia stają się zauważalnie jaśniejsze. Na bardziej spektakularne rezultaty czeka się kilka miesięcy. Oczywiście, optymalnym rozwiązaniem jest wykonanie serii zabiegów.

Harmony XL PRO w Toruniu

Walka z przebarwieniami nie kończy się po odbyciu ostatniego zabiegu

Naszym klientkom zawsze powtarzamy najważniejszą kwestię… Pomyślne zakończenie kuracji to jedno, ale niedopuszczenie do kolejnych przebarwień - drugie, może nawet bardziej istotne! Leczenie przebarwień wymaga bezwzględnego przestrzegania zaleceń pozabiegowych, o których informujemy po każdej wizycie. Nie można także zapominać o zabezpieczeniu przed promieniowaniem słonecznym na poziomie 50+ SPF. Tylko wtedy można mówić czy pisać o pełnym sukcesie terapii. W EndoMed dbamy o każdą klientkę, dlatego tak bardzo zależy nam na tym, żeby efekty pozabiegowe były w pełni satysfakcjonujące.

Blog

fotoodmładzanie Toruń

FOTOODMŁADZANIE LASEROWE TWARZY – SEKRETNY ZABIEG ŚWIATOWYCH GWIAZD

Każda kobieta chyba marzy o pięknej, młodo wyglądającej skórze przez całe życie… Czy jest to możliwe? Oczywiście, że tak! Obecnie medycyna estetyczna jest tak zaawansowana, że istnieje wiele zabiegów, które skutecznie walczą...

blizny potrądzikowe jak leczyć Toruń

Niechciana pamiątka po trądziku – blizny potrądzikowe

Aż 85% osób między 12. a 24. rokiem życia boryka się z trądzikiem - w mniejszym lub większym stopniu. Niestety, coraz częściej poza przykrymi wspomnieniami, pozostają po nim także uciążliwe do wyleczenia blizny.

Laserowe usuwanie tatuażu Toruń

Nieudany tatuaż to już nie problem – poznaj siłę lasera Q-switched

W młodości wykonałaś tatuaż, którego dzisiaj nie chciałabyś już pokazywać? A może zaufałaś niesprawdzonemu studio tatuażu i obecnie - zamiast zdobić - malowidło Cię jedynie szpeci? Nic staconego!

Usuwanie pajączków na nogach Toruń

Problem rozszerzonych naczynek na nogach (teleangiektazje)

Terapia laserowa w połączeniu ze zmianą nawyków i stylu życia jest kluczowa do osiągnięcia sukcesu w usuwaniu tzw. "pajączków" na nogach. Ich inną nazwą są teleangiektazje. Ich przyczyna jest nie tylko genetyczna...

Usuwanie przebarwień skóry Toruń

zabiegi, dzięki którym pozbędziesz się przebarwień

W naszej ofercie świadczymy szereg zabiegów, które doskonale radzą sobie z przebarwieniami. Nie pozwól, żeby te ciemne, nieestetyczne plamy, występujące głównie na czole, policzkach i nosie, skutecznie obniżały Twój nastrój!

DYE-VL Toruń

Pozbądź się rumienia i pajączków na twarzy

Rumień i tzw. pajączki to problemy skórne, których trudno nie zauważyć już na pierwszy rzut oka. Oczywiście, można je zamaskować makijażem, ale równolegle warto z nimi walczyć. Jak?
Oto odpowiedź...

Radiofrekwencja Accent Prime Toruń

Radiofrekwencja skutecznym pogromcą cellulitu

Najprościej rzecz ujmując - radiofrekwencja to zabieg, w trakcie którego wykorzystuje się system fal radiowych (RF). Jest on tak skuteczny, że bardzo często określa się go mianem “rewolucyjnego”...

Karboksyterapia Toruń

Karboksyterapia w walce z cellulitem

Jak powinna wyglądać walka z cellulitem? Czy odpowiednia dieta, aktywność fizyczna i domowa pielęgnacja będą wystarczające, by pokonać go do lata, na lata? Zabieg karboksyterapii przynosi efekty już od pierwszego zabiegu.

Accent Prime Toruń

Kawitacja ultradźwiękowa ACCENT PRIME

W EndoMed wykorzystujemy najwyższej klasy urządzenia medyczne, które pozwalają na osiągnięcie spektakularnych i trwałych efektów bez bólu i wielu wyrzeczeń. Kawitacja ultradźwiękowa ACCENT PRIME.

kriolipoliza

Kriolipoliza - spełnij marzenie - szczupłe ciało!

Czy zdarzyło Ci się schudnąć dużo w krótkim okresie i jeszcze szybciej przytyć na nowo? Efekt jo-jo dopada zdecydowaną większość osób, które stosują drastyczne diety odchudzające.

blizna na brzuchu

Blizny i rozstępy jako uciążliwe problemy skóry

Blizny i rozstępy to defekty skóry, które są bardzo często przyczyną wielu kompleksów. W każdej aptece czy drogerii można znaleźć wiele “cudownych” specyfików, redukujących - mniej lub bardziej - te problemy skóry.

pogodne, dojrzałe kobiety

Starzenie się skóry - jak sobie z nim radzić?

Proces starzenia się skóry jest nieunikniony. Rozpoczyna się wraz z osiągnięciem dojrzałości i trwa aż do końca naszego życia. Niestety, często jest ono niepotrzebnie przyspieszone przez niewłaściwą pielęgnację.

depilacja wybór

Depilacja zbędnego owłosienia - która najbardziej skuteczna?

Kto z nas nie chciałby posiadać idealnie gładkiego ciała? Niechciane owłosienie jest bardzo kłopotliwe i potrafi zdecydowanie pogorszyć nasze samopoczucie.

Depilacja laserowa Palomar Vectus Toruń

DEPILACJA LASEROWA - CIESZ SIĘ GŁADKĄ SKÓRĄ PRZEZ CAŁE ŻYCIE

Depilacja laserowa jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach kosmetycznych i instytutach medycyny estetycznej.

wlosy 3d, fazy cyklu, metody pozbycia

FAZY CYKLU
WŁOSÓW OD A DO Z

Czy wiesz, że od powstania włosa do jego wypadnięcia może minąć nawet 6 lat? To dużo czy mało?

wlosy, funkcje, metody pozbycia

FUNKCJE
WŁOSÓW

Bądźmy szczerzy - o włosy się na ogół dba. Szczególnie kobiety przykładają dość dużą wagę do ich wyglądu.

wlosy, funkcje, metody pozbycia

BUDOWA
I TYPY WŁOSÓW

Włosy posiadamy je przez całe życie - począwszy od narodzin aż do dnia śmierci. Mogą występować niemal na całym ciele.

ochrona uva uvb

OCHRONA
SKÓRY PRZED SŁOŃCEM

Jaką porę roku lubisz najbardziej? Albo inaczej - jak sądzisz - jaka pora roku jest najbardziej łaskawa dla Twojej skóry?

walka z cellulitem toruń

WALKA
Z CELLULITEM

Cellulit, czyli pomarańczowa skórka wielu kobietom spędza sen z powiek. Jak i dlaczego powstaje oraz w jaki...

usuwanie cellulitu toruń

PRZYGOTOWANIE CIAŁA DO LATA Z ENDOMED, CZ. I

Dziś pierwszy dzień wiosny. Jako że robi się coraz cieplej, zaczynamy coraz śmielej pokazywać swoje ciało.

endermologia lpg alliance lab toruń

PRZYGOTOWANIE CIAŁA DO LATA Z ENDOMED, CZ. II

Cellulit to dość wymagający przeciwnik, ale można z nim wygrać. Trzeba jednak działać wielotorowo.

endermologia toruń

PRZYGOTOWANIE CIAŁA DO LATA Z ENDOMED, CZ. III

Endermologia w EndoMed - jedna technologia = dwa sposoby redukcji cellulitu...

endermologia toruń

BUDOWA
I FUNKCJE SKÓRY

Który organ ludzkiego ciała jest największy? Pewnie niewiele osób wymieniłoby skórę a to właśnie o nią chodzi...

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 20:00

Zabiegi Anti-Aging © 2020

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna
Laserowe usuwanie owłosienia • Endermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzanie Toruń. Najnowsze urządzenia!