Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Blog

Wygraj walkę z kompleksami - zabiegi, dzięki którym pozbędziesz się przebarwień i wyrównasz koloryt skóry
DATA PUBLIKACJI: 2020-08-15

Kompleksy potrafią skutecznie uprzykrzyć życie każdej kobiety. Czasami wystarczy czyjeś jedno “krzywe” spojrzenie, żeby obniżyć samoocenę… Zmiany skórne są, niestety, jedną z głównych przyczyn powstawania kompleksów. Weźmy pod uwagę chociażby przebarwienia... To problem, który występuje obecnie na bardzo szeroką skalę. Boryka się z nim co 3 kobieta powyżej 30. roku życia i aż 9 na 10 kobiet po pięćdziesiątce. Klientki naszego instytutu medycyny estetycznej EndoMed w Toruniu często pojawiają się u nas już mocno zrezygnowane, po odbyciu wielu kuracji na przebarwienia, które nie przyniosły żadnych efektów. Na szczęście u nas znajdują rozwiązanie swojego problemu!

Leczenie przebarwień Toruń

Walkę z przebarwieniami można zakończyć sukcesem!

W naszej ofercie świadczymy szereg zabiegów, które doskonale radzą sobie z przebarwieniami. Nie pozwól, żeby te ciemne, nieestetyczne plamy, występujące głównie na czole, policzkach i nosie, skutecznie obniżały Twój nastrój! Jeżeli borykasz się z przebarwieniami pozapalnymi (np. potrądzikowymi) lub posłonecznymi, ostudą czy plamami wątrobowymi starczymi, wiedz, że u nas znajdziesz lekarstwo na swoje problemy.

Platforma laserowa ALMA HARMONY XL skuteczną bronią na przebarwienia

O platformie laserowej ALMA HARMONY XL pisaliśmy już wielokrotnie przy okazji różnych zabiegów. Dlaczego? Jest to urządzenie tak multifunkcyjne, że jego głowice skutecznie radzą sobie nawet z najbardziej zaawansowanymi problemami skóry. Do terapii antyprzebarwieniowej w toruńskim EndoMed mamy przeznaczone 3 skuteczne zabiegi: ALMA HARMONY XL PRO DYE-VL, ALMA HARMONY XL PRO CLEARLIFT 4D oraz - komplementarnie - ALMA HARMONY XL PRO IMPAKT.

Głowica Dye-VL doskonała na przebarwienia i zmiany naczyniowe

Głowica Dye-VL to pulsacyjne i wąskopasmowe źródło światła. Dzięki wykorzystaniu trzech filtrów, energia dociera jedynie do “chorych” komórek, w żadnym stopniu nie ingerując w nieuszkodzone. Technologia zastosowana w głowicy Dye-VL emituje światło, działające termicznie na komórki barwnikowe i - w efekcie - niszczące je. Sam zabieg jest niemal bezbolesny. Wszystko to dzięki systemowi kontaktowego chłodzenia, który wpływa także na ograniczenie do minimum ryzyka poparzeń powierzchniowych. Po zabiegu przebarwienia najpierw ciemnieją, a potem się łuszczą, więc wszystko odbywa się stopniowo i łagodnie.

Leczenie przebarwień EndoMed

Głowica Clearlift 4D jako laserowa metoda poprawy wyglądu zmian pigmentacyjnych

O ile głowica Dye-VL oddziaływała na skórę właściwą termicznie, w przypadku zabiegu ALMA HARMONY XL PRO CLEARLIFT 4D mamy do czynienia z metodą mechaniczną. Nieablacyjny laser Q-Switched wysyła krótkie impulsy o bardzo wysokiej energii. Uszkadza skórę i tworzy tym samym kontrolowane ogniska zapalne, które rozpoczynają proces regeneracji skóry. Co istotne - nie dochodzi w ogóle do naruszenia naskórka. Zabieg nie jest bolesny, można go wykonywać przez cały rok i nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji. Jeżeli zależy Ci na jeszcze bardziej kompleksowym podejściu do walki z przebarwieniami, możesz go połączyć z zabiegiem ALMA HARMONY XL PRO IMPAKT.

Głowica Impakt - jeżeli zależy Ci na kompleksowej terapii

Klientki Instytutu Medycyny Estetycznej EndoMed w Toruniu najczęściej łączą terapię laserową z technologią ultradźwiękową Impakt. Zabieg ALMA HARMONY XL PRO IMPAKT to nic innego jak wtłaczanie substancji aktywnych w głąb skóry. W efekcie skóra szybciej się regeneruje, a przebarwienia są coraz mniej widoczne. Powtórzymy się po raz kolejny, ale i ten zabieg nie jest bolesny, a po nim skóra nie wymaga żadnej rekonwalescencji.

PIXEL RF - podwójna moc lasera frakcyjnego i fal radiowych w walce z przebarwieniami

Chciałoby się zapytać - czy platforma laserowa ALMA HARMONY XL PRO to jedyna metoda na pozbycie się przebarwień? Oczywiście, że nie. W instytucie medycyny estetycznej EndoMed robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby oferować klientkom jak najszerszą ofertę zabiegową. Osoby borykające się z przebarwieniami często decydują się także na terapię PIXEL RF, opartą na połączeniu siły lasera frakcyjnego i mocy fal radiowych. Jest to zabieg innowacyjny, wysoce skuteczny i maksymalnie bezpieczny. Jego efekty są widoczne niemal od razu - przebarwienia stają się zauważalnie jaśniejsze. Na bardziej spektakularne rezultaty czeka się kilka miesięcy. Oczywiście, optymalnym rozwiązaniem jest wykonanie serii zabiegów.

Harmony XL PRO w Toruniu

Walka z przebarwieniami nie kończy się po odbyciu ostatniego zabiegu

Naszym klientkom zawsze powtarzamy najważniejszą kwestię… Pomyślne zakończenie kuracji to jedno, ale niedopuszczenie do kolejnych przebarwień - drugie, może nawet bardziej istotne! Leczenie przebarwień wymaga bezwzględnego przestrzegania zaleceń pozabiegowych, o których informujemy po każdej wizycie. Nie można także zapominać o zabezpieczeniu przed promieniowaniem słonecznym na poziomie 50+ SPF. Tylko wtedy można mówić czy pisać o pełnym sukcesie terapii. W EndoMed dbamy o każdą klientkę, dlatego tak bardzo zależy nam na tym, żeby efekty pozabiegowe były w pełni satysfakcjonujące.

Blog

Laserowe usuwanie tatuażu Toruń

Nieudany tatuaż to już nie problem – poznaj siłę lasera Q-switched

W młodości wykonałaś tatuaż, którego dzisiaj nie chciałabyś już pokazywać? A może zaufałaś niesprawdzonemu studio tatuażu i obecnie - zamiast zdobić - malowidło Cię jedynie szpeci? Nic staconego!

Usuwanie pajączków na nogach Toruń

Problem rozszerzonych naczynek na nogach (teleangiektazje)

Terapia laserowa w połączeniu ze zmianą nawyków i stylu życia jest kluczowa do osiągnięcia sukcesu w usuwaniu tzw. "pajączków" na nogach. Ich inną nazwą są teleangiektazje. Ich przyczyna jest nie tylko genetyczna...

Usuwanie przebarwień skóry Toruń

zabiegi, dzięki którym pozbędziesz się przebarwień

W naszej ofercie świadczymy szereg zabiegów, które doskonale radzą sobie z przebarwieniami. Nie pozwól, żeby te ciemne, nieestetyczne plamy, występujące głównie na czole, policzkach i nosie, skutecznie obniżały Twój nastrój!

DYE-VL Toruń

Pozbądź się rumienia i pajączków na twarzy

Rumień i tzw. pajączki to problemy skórne, których trudno nie zauważyć już na pierwszy rzut oka. Oczywiście, można je zamaskować makijażem, ale równolegle warto z nimi walczyć. Jak?
Oto odpowiedź...

Radiofrekwencja Accent Prime Toruń

Radiofrekwencja skutecznym pogromcą cellulitu

Najprościej rzecz ujmując - radiofrekwencja to zabieg, w trakcie którego wykorzystuje się system fal radiowych (RF). Jest on tak skuteczny, że bardzo często określa się go mianem “rewolucyjnego”...

Karboksyterapia Toruń

Karboksyterapia w walce z cellulitem

Jak powinna wyglądać walka z cellulitem? Czy odpowiednia dieta, aktywność fizyczna i domowa pielęgnacja będą wystarczające, by pokonać go do lata, na lata? Zabieg karboksyterapii przynosi efekty już od pierwszego zabiegu.

Accent Prime Toruń

Kawitacja ultradźwiękowa ACCENT PRIME

W EndoMed wykorzystujemy najwyższej klasy urządzenia medyczne, które pozwalają na osiągnięcie spektakularnych i trwałych efektów bez bólu i wielu wyrzeczeń. Kawitacja ultradźwiękowa ACCENT PRIME.

kriolipoliza

Kriolipoliza - spełnij marzenie - szczupłe ciało!

Czy zdarzyło Ci się schudnąć dużo w krótkim okresie i jeszcze szybciej przytyć na nowo? Efekt jo-jo dopada zdecydowaną większość osób, które stosują drastyczne diety odchudzające.

blizna na brzuchu

Blizny i rozstępy jako uciążliwe problemy skóry

Blizny i rozstępy to defekty skóry, które są bardzo często przyczyną wielu kompleksów. W każdej aptece czy drogerii można znaleźć wiele “cudownych” specyfików, redukujących - mniej lub bardziej - te problemy skóry.

pogodne, dojrzałe kobiety

Starzenie się skóry - jak sobie z nim radzić?

Proces starzenia się skóry jest nieunikniony. Rozpoczyna się wraz z osiągnięciem dojrzałości i trwa aż do końca naszego życia. Niestety, często jest ono niepotrzebnie przyspieszone przez niewłaściwą pielęgnację.

depilacja wybór

Depilacja zbędnego owłosienia - która najbardziej skuteczna?

Kto z nas nie chciałby posiadać idealnie gładkiego ciała? Niechciane owłosienie jest bardzo kłopotliwe i potrafi zdecydowanie pogorszyć nasze samopoczucie.

Depilacja laserowa Palomar Vectus Toruń

DEPILACJA LASEROWA - CIESZ SIĘ GŁADKĄ SKÓRĄ PRZEZ CAŁE ŻYCIE

Depilacja laserowa jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach kosmetycznych i instytutach medycyny estetycznej.

wlosy 3d, fazy cyklu, metody pozbycia

FAZY CYKLU
WŁOSÓW OD A DO Z

Czy wiesz, że od powstania włosa do jego wypadnięcia może minąć nawet 6 lat? To dużo czy mało?

wlosy, funkcje, metody pozbycia

FUNKCJE
WŁOSÓW

Bądźmy szczerzy - o włosy się na ogół dba. Szczególnie kobiety przykładają dość dużą wagę do ich wyglądu.

wlosy, funkcje, metody pozbycia

BUDOWA
I TYPY WŁOSÓW

Włosy posiadamy je przez całe życie - począwszy od narodzin aż do dnia śmierci. Mogą występować niemal na całym ciele.

ochrona uva uvb

OCHRONA
SKÓRY PRZED SŁOŃCEM

Jaką porę roku lubisz najbardziej? Albo inaczej - jak sądzisz - jaka pora roku jest najbardziej łaskawa dla Twojej skóry?

walka z cellulitem toruń

WALKA
Z CELLULITEM

Cellulit, czyli pomarańczowa skórka wielu kobietom spędza sen z powiek. Jak i dlaczego powstaje oraz w jaki...

usuwanie cellulitu toruń

PRZYGOTOWANIE CIAŁA DO LATA Z ENDOMED, CZ. I

Dziś pierwszy dzień wiosny. Jako że robi się coraz cieplej, zaczynamy coraz śmielej pokazywać swoje ciało.

endermologia lpg alliance lab toruń

PRZYGOTOWANIE CIAŁA DO LATA Z ENDOMED, CZ. II

Cellulit to dość wymagający przeciwnik, ale można z nim wygrać. Trzeba jednak działać wielotorowo.

endermologia toruń

PRZYGOTOWANIE CIAŁA DO LATA Z ENDOMED, CZ. III

Endermologia w EndoMed - jedna technologia = dwa sposoby redukcji cellulitu...

endermologia toruń

BUDOWA
I FUNKCJE SKÓRY

Który organ ludzkiego ciała jest największy? Pewnie niewiele osób wymieniłoby skórę a to właśnie o nią chodzi...

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej toruń

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 20:00

Zabiegi Anti-Aging © 2020

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna
Laserowe usuwanie owłosienia • Endermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzanie Toruń. Najnowsze urządzenia!