EndoMed - Instytut Medycyny Estetycznej
ul. Konstytucji 3-go Maja 14,
87-100 Toruń, 605 515 075

TERMOLIFTING ZAFFIRO

Pierwszy i jedyny w Toruniu!!!
Innowacyjny Thermolifting Zaffiro

Zaffiro to urządzenie włoskiej firmy Estelougue przeznaczone do thermoliftingu skóry. Urządzenie powstało w wyniku wieloletnich badań i ścisłej współpracy z prestiżowym ośrodkiem naukowym- Medycznym Stowarzyszeniem Lekarzy Anti-Aging A.M.IA. w Rzymie. Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą skutecznie ujędrnić skórę i zminimalizować zmarszczki grawitacyjne bez zastosowania metod inwazyjnych. Thermolifting Zaffiro to przełomowa technologia bezbolesnego odmładzania twarzy i ciała przy pomocy światła podczerwonego (IR).


THERMOLIFTING ZAFFIRO SKUTECZNIE ODWRACA PROCESY STARZENIA SIĘ SKÓRY

Ogromną zaletą Zaffiro jest to, że skutecznie działa na wszystkie partie ciała, gdzie skóra potrzebuje ujędrnienia.

LIFTING CIAŁA UJEDRNIANIE BRZUCHA PO CIĄŻY TORUŃ

  • Twarz, szyja, dekolt – likwidacja wiotkiej skóry, wygładzenie oraz zmniejszenie zmarszczek, spłycenie bruzdy wargowo-nosowej, podniesienie opadających policzków, zagęszczenie skóry, zdrowszy oraz młodszy wygląd, poprawa napięcia skóry, spowolnienie procesu starzenia.
  • Piersi – widoczny efekt podniesienia.
  • Brzuch – doskonały efekt obkurczania skóry u kobiet po porodzie - lifting.
  • Ramiona – likwidacja wiotkiej skóry wewnętrznej strony ramion.
  • Nogi – wew. strona ud oraz strefa nad kolanami - lifting oraz zagęszczenie skóry, likwiduje obwisłości.
  • Pośladki – podniesienie oraz zwiększenie gęstości skóry.
  • Dłonie – wygładzenie zmarszczek, lifting oraz zagęszczenie skóry, zmniejszenie plam barwnikowych.

NAGRODA PERFECT LINE 2009 DLA ZAFFIRO

Urządzenie Zaffiro zdobyło prestiżową nagrodę Perfect Line 2009 Spa Business zostając Urządzeniem Kosmetycznym Roku przeznaczonym do zabiegów na twarz i ciało.

Konkurs Perfect Line 2009 jest pierwszym w Polsce przedsięwzięciem, w którym produkty i usługi dedykowane ośrodkom Spa są oceniane przez grono profesjonalistów: praktyków i konsultantów naukowych.

Inicjatywa podjęta przez branżowy magazyn Spa Business ma na celu wyróżnienie profesjonalnych rozwiązań kosmetycznych oraz ich promocję na rynku, zwłaszcza wśród inwestorów i menedżerów Spa w Polsce. W przypadku Zaffiro doceniono jego skuteczność w niechirurgicznym liftingu skóry i walce ze zmarszczkami. W składzie jury konkursu znaleźli się specjaliści z zakresu medycyny i kosmetologii, niezależni konsultanci oraz eksperci z uniwersyteckich ośrodków badawczych.

Zdaniem ekspertów, Zaffiro to prawdziwy przełom w usuwaniu niedoskonałości ciała. Niemalże natychmiastowy efekt odmłodzenia i długotrwałe rezultaty zapewnia nowatorska głowica wykonana ze szlachetnego szkła szafirowego, której zadaniem jest podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych, co skutkuje ich gwałtownym skurczeniem się do pierwotnej długości i pobudzeniem procesu tworzenia nowych włókien. W ten sposób skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napięcie, zmarszczki zostają wygładzone - to widać już w parę chwil po zabiegu.