EndoMed - Instytut Medycyny Estetycznej
ul. Konstytucji 3-go Maja 14,
87-100 Toruń, 605 515 075

ZABIEGI

Listopad 16, 2016

ENDERMOLOGIE LPG® – CELLU M6 ENDERMOLAB

Najnowsze, medyczne urządzenie do Endermologii, francuskiej firmy LPG to ekskluzywna i bezkonkurencyjna metoda zwalczania cellulitu i modelowania sylwetki potwierdzona badaniami klinicznymi. Jedyne urządzenie w Toruniu!!!

Listopad 16, 2016

RADIOFREKWENCJA – ACCENT ULTRA

Medyczne najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie z największą dostępną częstotliwością 40.68 MHz i mocy 200W. Jest obecnie najskuteczniejszym urządzeniem do radiofrekwencji na rynku światowym. Służy do niechirurgicznego modelowania sylwetki i liftingu skóry twarzy i ciała. Jedyne urządzenie w Toruniu.

Listopad 16, 2016

KAWITACJA ULTRADŹWIĘKOWA – ACCENT ULTRA

Najskuteczniejsze, medyczne urządzenie do trwałego usuwania miejscowej tkanki tłuszczowej, dzięki zastosowaniu unikalnej technologii zimnych i ciepłych ultradźwięków. Rozerwanie błon komórkowych komórek tłuszczowych zapobiega efektowi jojo. Jedyne urządzenie w Toruniu.

Listopad 16, 2016

MIKROPLAZMA FRAKCYJNA – PIXEL RF NOWOŚĆ !

Rewolucyjna technologia łącząca siły lasera frakcyjnego z mocą fal radiowych, służąca w walce z rozstępami, bliznami, zmarszczkami, uszkodzeniami słonecznymi i trądzikowymi oraz pojawiającą się z wiekiem wiotkością skóry. Jedyne urządzenie w Toruniu.

Listopad 16, 2016

TERMOLIFTING ZAFFIRO

Przełomowa, bezinwazyjna technologia bezbolesnego odmładzania skóry twarzy i ciała przy pomocy światła podczerwonego (IR). Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą skutecznie ujędrnić skórę i zminimalizować zmarszczki grawitacyjne. Jedyne urządzenie w Toruniu.

Listopad 16, 2016

DEPILACJA LASEROWA – PALOMAR VECTUS

Najnowsza światowa technologia do trwałego usuwania owłosienia EFEKT NA CAŁE ŻYCIE. Udoskonalona wersja systemu Light Sheer i Light Sheer Duet. Pierwszy i jedyny w Toruniu.

Listopad 16, 2016

KARBOKSYTERAPIA – CARBOXYTHERAPY™ DUAL XT NOWOŚĆ !

Najnowsze i najbardziej precyzyjne urządzenie do karboksyterapii na rynku - udoskonalona wersja systemu Carboxyteraphy Dual MC2. Metoda stosowana do odmładzania skóry, redikcji cellulitu, rozstępów, blizn, lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej i wielu innych wskazań medycznych. Jedyne urządzenie w Toruniu.

Listopad 16, 2016

KRIOLIPOLIZA – COOLTECH NOWOŚĆ !

Medyczne urządzenie Cocoon Medical CoolTech, to unikalna metoda modelowania sylwetki, gwarantująca trwałą redukcję obwodu ciała, dzięki zjawisku kriolipolizy - wymrażania komórek tłuszczowych. Rezultaty porównywalne z liposukcją chirurgiczną. Jedyne urządzenie w Toruniu.