EndoMed - Instytut Medycyny Estetycznej
ul. Konstytucji 3-go Maja 14,
87-100 Toruń, 605 515 075

ACCENT ULTRA W LECZENIU NADPOTLIWOŚCI


Nadmierna potliwość to uciążliwa choroba, z którą zmaga się wiele osób. Zwykle pojawia się w wieku 20-30 lat. Stanowi duży problem zarówno w codziennych kontaktach towarzyskich, jak i zawodowych. Problem najczęściej występuje w rejonach dłoni, stóp, pach, czasem twarzy. Jeśli pocisz się i trudno to ukryć, nie działają nawet specjalistyczne apteczne środki o silnym i wydłużonym działaniu, wypróbuj innowacyjny zabieg systemem Accent Ultra Alma Laser, który skutecznie zwalczy wzmożoną potliwość a Ty odzyskasz pewność siebie.


JAK WYGLĄDA LECZENIE NADPOTLIWOŚCI W SYSTEMIE ACCENT ULTRA?

Program Accent Ultra swoje działanie opiera na łączeniu komplementarnych technologii stosowanych przez specjalistyczne głowice laserowe, termicznie reguluje procesy pocenia się w organizmie. Metoda jest nieinwazyjna, pacjenci nie muszą się do niej specjalnie przygotowywać ani odbywać okresu rekonwalescencji. Terapia nie ma efektów ubocznych, gdyż nie zaburza równowagi termicznej organizmu ani nie niszczy gruczołów potowych.

Przed wykonaniem zabiegu z pacjentem przeprowadzony zostaje wywiad medyczny w celu wykluczenia przeciwwskazań i zakwalifikowania do zabiegu. Aby uzyskać zadowalające efekty należy wykonać serię kilku- kilkunastu zabiegów w odstępach czasu 2-4 tygodniowych. Naturalne procesy organizmu mogą z czasem znowu zacząć pracować nad aktywnie, wtedy zabieg można powtórzyć.


PRZEBIEG ZABIEGU
  • Podczas zabiegu wykorzystywana zostaje głowica fal radiowych RF w procesie radiofrekwencji.
  • Głowice przykłada się do obszarów ciała, gdzie zaobserwowano wzmożoną potliwość.
  • Zabieg trwa kilkanaście, kilkadziesiąt minut.
  • Pacjenci w czasie zabiegu nie odczuwają bólu, mogą się zrelaksować.
  • Po zabiegu nie zostają blizny ani skazy na ciele.
  • Zabieg jest kontrolowany, bipolarne i monopolarne fale elektromagnetyczne docierają do gruczołów potowych i działają na znajdujące się wewnątrz nich cząsteczki wody.
  • W wyniku drgania i rozpadania się cząsteczek następuje zahamowanie nadmiernego pocenia się.
  • Podczas zabiegu nie zostają naruszony otaczające tkanki organizmu.

Pamiętaj, że nadmierna potliwość to problem natury nie tylko estetycznej, ale także zdrowotnej. Nie pozwól, by odbierała Ci pewność siebie, powodowała dyskomfort psychiczny i stawiała w krępujących sytuacjach. Wyeliminuj ją ze swojego życia!. Powiedz STOP mokrym stopom i pachom, powstrzymaj pot z czoła. W bezbolesnym, szybkim i bezpiecznym zabiegu leczenia nadpotliwości z Accent Ultra