EndoMed - Instytut Medycyny Estetycznej
ul. Konstytucji 3-go Maja 14,
87-100 Toruń, 605 515 075

ENDERMOLIFT™

New Endermolift™ - (Ergolift) metodą Endermologie® -
w 100% naturalny lifting twarzy, szyi, dekoltu i biustu!

Skóra po upływie 25 lat naturalnie zaczyna tracić swoją jędrność, gładkość i elastyczność, ponieważ spada aktywność fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny. W efekcie tego pojawiają się pierwsze zmarszczki, a skóra staję się luźna i traci blask.

New Endermolift™ - (Ergolift) to unikalna metoda, która w sposób nieinwazyjny wzmacnia skórę przez stymulację fibroblastów pobudzając je do produkcji kolagenu i elastyny. Zabieg jest wyjątkowo delikatny. Magnetyczne klapki głowicy poruszają się z regulowaną częstotliwością a ich ruch wymusza regulowane na kilku poziomach podciśnienie. Dzięki możliwości zaprogramowania siły podciśnienia i częstotliwości, zabiegi takie jak drenaż, wygładzanie, czy ujędrnianie dostępne są dla każdego rodzaju skóry. Efekty widać już po pierwszym zabiegu: następuje wzrost elastyczności, wygładzenie konturów i poprawa wyglądu skóry.

Wszystkie zabiegi Ergolift™ najlepiej łączyć z odpowiednią pielęgnacją. Terapeuta dobiera stosowne kosmetyki, które wprowadza po zabiegu Endermologii. Przepustowość tkanek jest wtedy większa i substancje aktywne zawarte w ampułkach czy kremach są lepiej przyswajane.

Najnowszy aparat LPG do Endermologie® Cellu M6 Endermolab wyposażony jest w nową, lżejszą głowicę Ergolift™ pozwalającą na bardziej precyzyjne działanie. Klapki mają zmienioną strukturę i przystosowane są do dwóch rodzajów skóry: normalnej i wrażliwej. Klient ma również możliwość zakupu własnych, sterylnych klapek wielokrotnego użytku (Endermolift™ Kit). Zapewnia to maksymalny komfort klienta i higienę podczas zabiegu.

Przebieg zabiegu:

Endermolift™ wykonuje się w seriach. Dla uzyskania jak najlepszych efektów, zaleca się zastosowanie minimum 10 zabiegów 2-3 razy tygodniowo. Można wykonywać go również pojedynczo, wówczas traktowany jest jako zabieg pielęgnacyjny skóry twarzy, szyi i dekoltu. Każdy zabieg trwa ok. 30 minut.

Wskazania do zabiegu:

  • pierwsze oznaki starzenia się skóry,
  • obwisłość tkanki,
  • drobne linie i zmarszczki,
  • cera pozbawiona blasku,
  • zatrzymywanie wody,
  • cienie pod oczami,
  • utrata elastyczności,
  • podwójny podbródek.

Zabieg można wykonywać zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.