EndoMed - Instytut Medycyny Estetycznej
ul. Konstytucji 3-go Maja 14,
87-100 Toruń, 605 515 075

Vectus w mediach

Depilacja laserowa Vectus to nowoczesna metoda walki z uporczywie odrastającymi włoskami. Można z niej skorzystać w naszym Instytucie Medycyny Estetycznej w Toruniu. To wyjątkowo skuteczny i całkowicie bezbolesny zabieg usuwania włosów laserem, którego cena jest w stanie mile zaskoczyć. Tym bardziej, że jego efekty utrzymują się do końca życia.

Urządzenie stwarza możliwość indywidualnego dopasowania parametrów jego działania - odpowiednio do koloru, grubości i gęstości włosów. Sama procedura trwa bardzo krótko. W głowicach zastosowano innowacyjną technologię, dzięki której chłodzą przyjemnie skórę. Z tego powodu laserowe usuwanie owłosienia jest często opisywane przez naszych pacjentów jako bardzo komfortowe. Ponad 4 tyś. osób zdecydowało się na depilację laserową w EndoMed w Toruniu i każda z nich jest bardzo zadowolona z uzyskanych rezultatów.

Wszystkich zainteresowanych odbyciem zabiegu trwałego usuwania owłosienia zachęcamy do zapoznania się z artykułami prasowymi, które dostarczą kolejnych cennych informacji na jego temat. Pozwolą spojrzeć na tę metodę z zupełnie innej perspektywy i ułatwią podjęcie ostatecznej decyzji.