Ekspert poleca - Depilacja Laserowa | EndoMed Toruń Ekspert poleca - Depilacja Laserowa | EndoMed Toruń
EndoMed
ul. Konstytucji 3-go Maja 14,
87-100 Toruń, 605 515 075

Ekspert polecaOpinie lekarzy na temat depilacji laserowej Vectus są bardzo obiecujące. Jednomyślnie potwierdzają, że to metoda pozwalająca na trwałe usuwanie owłosienia. To zabieg na miarę XXI wieku - nieinwazyjny, a do tego wyjątkowo skuteczny. Nie ma uczucia dyskomfortu, zaś ryzyko powstania powikłań po takim usuwaniu owłosienia laserem jest znikome. Rezultaty są jednakowo dobre, bez względu na grubość, kolor i gęstość włosów. Dzięki naszemu instytutowi ta nowoczesna depilacja laserowa zagościła w Toruniu. Proponujemy na tyle przystępny cennik, aby każdy mógł sobie pozwolić na skorzystanie z tego zabiegu.

Bez wątpienia zabiegi za pomocą lasera diodowego Vectus są niespotykanie skuteczne. W środowisku medycznym podkreślane jest także, a może przede wszystkim, całkowite bezpieczeństwo pacjentów. Osoby fundujące sobie laserową depilację zawsze zachwycają się bezinwazyjnością zabiegu oraz jego efektami, które często są lepsze od oczekiwań. Pacjenci mojej kliniki są zachwyceni skutecznością zabiegów przy pomocy lasera Vectus, my natomiast jesteśmy zadowoleni z pracy na sprzęcie najwyższej, światowej klasy.

Dr n. med. Igor Michajłowski, Specjalista dermatolog - wenerolog, Clinica Dermatologica Gdańsk

Laser diodowy Vectus to gwarancja skuteczności, bezpieczeństwa i komfortu pacjenta w walce z niechcianym owłosieniem. Zabieg jest wyjątkowo skuteczny dzięki jednolicie rozłożonej wiązce światła na całej powierzchni głowicy oraz technologii odzyskującej światło odbite od skóry. Zastosowany czytnik poziomu melaniny Skintel pozwalający na dostosowanie parametrów zabiegowych do indywidualnych potrzeb pacjenta minimalizuje ryzyko poparzeń, a szafirowe szkiełko chłodzące skórę przed w trakcie i po emisji impulsu sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny.

Dr Marcin Ambroziak, lekarz dermatolog

Laser diodowy Vectus, dzięki wielu ciekawym rozwiązaniom technologicznym, gwarantuje skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu oraz komfort pracy dla osoby wykonującej go. Niezwykle pomocnym narzędziem jest czytnik poziomu melaniny, który dobiera indywidualne parametry zabiegu dla każdego pacjenta i obszaru zabiegowego, minimalizując ryzyko poparzenia. Mała końcówka zabiegowa zapewnia precyzję epilacji, a duża bardzo szybkie tempo procedury. Skuteczność zabiegu wynika z jednolitego rozłożenia światła lasera na końcówce zabiegowej oraz z technologii Photon Recycling – odzyskującej światło odbijane od skóry. Ogromną zaletą jest zaawansowane chłodzenie uruchamiane przed, w trakcie i po emisji światła laserowego. Pacjent praktycznie w ogóle nie odczuwa bólu. Vectus to pierwszy laser na świecie umożliwiający wykonanie zabiegów na fototypach skóry od I do VI oraz epilacji włosów jasnych.

Dr n. med. Ewa Kaniowska, specjalista dermatolog

Do tej pory nie było lasera do epilacji o tak wysokiej skuteczności. Laser diodowy Vectus to przełomowe rozwiązanie w tej dziedzinie. Dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań pozwala na wykonanie niezwykle skutecznego i bezpiecznego zabiegu trwałego usuwania owłosienia. Vectus wykorzystuje zaawansowane technologie, które gwarantują pacjentowi zarówno szybki jak i komfortowy zabieg. Seria maksymalnie kilku bezbolesnych zabiegów umożliwia całkowite usunięcie niechcianego owłosienia. Moje pacjentki są w pełni usatysfakcjonowane wynikami a ja zadowolony że nasza Klinika ma możliwość zaoferowania najwyższego światowego standardu epilacji.

Dr Krzysztof Miracki, specjalista medycyny estetycznej

Laser Vectus służący do trwałego usuwania owłosienia to doskonały sprzęt gwarantujący efekty już po pierwszym zabiegu. Pozwala w bezpieczny i nieinwazyjny, pozbyć się niechcianych włosów. Sprzęt ten ma dodatkowo wielki plus dla osoby wykonującej zabieg, gdyż jego obsługa jest niezwykle prosta, wyposażony jest w czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel™, który pozwala na precyzyjne i bezpieczne dostosowanie parametrów zabiegu, minimalizując ryzyko poparzeń. Co więcej, jest to zabieg praktycznie bezbolesny, co często potwierdzają sami pacjenci przy kolejnych wizytach. Zdecydowanie polecam Vectus, gdyż można powiedzieć, iż ta epilacja pozwala maksymalizować efekty, przy wielu zaletach: bezpieczeństwie, szybkości i skuteczności procedury.

Dr n. med. Tadeusz Witwicki, specjalista medycyny estetycznej, chirurg plastyk