Depilacja laserowa Vectus Toruń, trwałe usuwanie owłosienia, cena - EndoMed - Instytut Medycyny Estetycznej Depilacja laserowa Vectus Toruń, trwałe usuwanie owłosienia, cena - EndoMed - Instytut Medycyny Estetycznej
EndoMed
ul. Konstytucji 3-go Maja 14,
87-100 Toruń, 605 515 075

Depilacja laserowa Vectus

NAJSKUTECZNIEJSZA DEPILACJA LASEROWA NA ŚWIECIE!!!

Medyczny Laser Diodowy PALOMAR VECTUS™

udoskonalona wersja systemu Light Sheer Duet

Najlepsza metoda depilacji Palomar Vectus – teraz w Toruniu!

Usuwanie owłosienia NA CAŁE ŻYCIE

Powszechna w dzisiejszych czasach moda na gładką skórę oraz troska o higienę, powodują, że coraz częściej myślimy o całkowitym usunięciu niechcianego owłosienia. Problem ten dotyczy nie tylko osób borykających się z zaburzeniami hormonalnymi, u których nadmierne owłosienie jest przyczyną kompleksów i frustracji, ale również wielu zdrowych ludzi.

EndoMed – Instytut Medycyny Estetycznejw Toruniu– jako jeden z nielicznych gabinetów w Polsce oferuje bezpieczne i skuteczne zabiegi depilacji laserowej, które zapewniają trwałe usuwanie owłosienia, wykonywane za pomocą medycznego lasera diodowego Vectus. PalomarVectus to obecnie najlepszy laser diodowy nowej generacji, którego działanie zostało potwierdzone badaniami klinicznymi.

W naszym Instytucie oferujemy najskuteczniejszą i bezbolesną depilację laserowąw Toruniu- na miarę XXI wieku, wykonaną innowacyjnym laserem najnowszej generacji, gwarantując przy tym bezpieczeństwo i satysfakcję klienta.

PALOMAR VECTUS™ - NAJLEPSZA DEPILACJA LASEROWA

Na rynku dostępnych jest wiele metod depilacji, jednak ani depilacja woskiem, fotoepilacja IPL lub VPL, nie są w stanie zapewnić zadowalających efektów. Tylko jedna metoda depilacji umożliwia trwale i bezboleśnie usunąć owłosienie – jest nią właśnie depilacja laserowa Vectus.

Vectus to dzieło amerykańskiej firmy Palomar - lidera opatentowanej technologii depilacji laserowej. Dzięki udoskonalonemu systemowi lasera diodowego, wykorzystywanego w takich urządzeniach jak Light Sheer i Light Sheer Duet, Palomar stworzył produkt, któremu nie dorównuje żaden inny laser diodowy.

Warto dodać, że technologia zastosowana w laserze Vectus jako pierwsza na świecie została wyróżniona prestiżowym certyfikatem FDA. Certyfikat ten przyznawany jest najnowocześniejszym technologiom laserowego usuwania owłosienia.

SKUTECZNOŚĆ DEPILACJI LASEROWEJ PALOMAR VECTUS™

Skuteczność lasera Vectus jest efektem wieloletnich badań i doświadczeń, które umożliwiły stworzenie najlepszego lasera diodowego na świecie. To, co wyróżnia depilację laserową Vectus, to fakt, że pozwala ona osiągnąć rewelacyjne efekty depilacji i to w bardzo krótkim czasie. Połączenie trzech technologii – Skintel, Photon RecyclingSM, Advanced Contact Cooling – umożliwiło stworzenie lasera, dzięki któremu:

  • depilacja laserowa jest bezbolesna,
  • depilacja laserowa jest bardzo bezpieczna, nie ma możliwości poparzenia skóry pacjenta,
  • zabiegi depilacji laserowej są krótsze (trwają zaledwie kilka minut),
  • zabieg depilacji laserowej wystarczy powtórzyć minimum trzy razy, aby trwale usunąć owłosienie.

ZASADA DZIAŁANIA LASERA DIODOWEGO VECTUS™

Depilacja laserowa wykonywana za pomocą lasera Vectusw Instytucie Medycyny EstetycznejEndoMed w Toruniuto zabieg polegający na trwałym usuwaniu owłosienia poprzez niszczenie struktury włosa i mieszka włosowego za pomocą światła lasera. W trakcie laserowego usuwania owłosienia energia wytwarzana przez laser diodowy zostaje zaabsorbowana przez melaninę (barwnik włosa), a następnie zamieniana jest w ciepło. Temperatura uszkadza macierz włosa, a tym samym włos zostaje trwale usunięty.

Depilacja laserowa Palomar Vectus pozwala usunąć nawet 40% włosków już podczas pierwszego zabiegu.

Laser diodowy Vectus jako jedyne na rynku urządzenie do depilacji laserowej wyposażony został w system Skintel, który umożliwia sprawdzenie poziomu melaniny w skórze. Parametry urządzenia zostają dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta, co sprawia, że już podczas pierwszego zabiegu usuwania owłosienia laseremmożna zlikwidować 40% niechcianych włosków.

Warto zauważyć, że nie wszystkie włosy rosną w taki sam sposób. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu (anagen), czyli są to włosy widoczne na skórze i właśnie one są podatne na światło lasera. Pozostałe włosy będące w fazie zaniku i spoczynku (katogen, telogen), nie zaabsorbują wystarczającej dawki promieniowania i zachowają zdolność regeneracji. Dlatego, aby usunąć 95% włosów, wymagane jest ponowne wykonanie zabiegu depilacji.

Oczywiście efekty depilacji laserowej Vectussą widoczne już po pierwszym zabiegu, jednak aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty, laserowe usuwanie owłosienianależy zabieg powtórzyć minimum trzy razy. W przypadku osób, które korzystały wcześniej z innych metod depilacji (depilacja woskiem, depilatorem mechanicznym, pęsetą itp.), może zaistnieć konieczność wykonania czwartego bądź piątego zabiegu dla uzyskania zadowalających wyników.

FAZY WZROSTU WŁOSA:

1. anagen - inaczej faza wzrostu – na tym etapie cebulka włosowa jest połączona z macierzą włosa i odżywiana poprzez naczynia przylegające do mieszka, a melanocyty produkują melaninę. Depilacja laserowa przeprowadzona w tej fazie jest najskuteczniejsza.
2. katagen - inaczej faza przejściowa – podczas drugiej fazy włos uwalnia się z brodawki i przemieszcza się ku górze, w tym czasie melanocyty przestają produkować melaninę.
3. telogen - naczej faza spoczynku – podczas trzeciej fazy włos martwieje i wypada, pod martwą macierzą rodzi się nowy włos..


Co wyróżnia PalomarVectus

jest to nowoczesny, zaawansowany technologicznie medyczny laser diodowy służący do trwałego usuwania zbędnego owłosienia. Urządzenie gwarantuje niebywałą wręcz skuteczność, pozwalając przy tym na zachowanie pełnego bezpieczeństwa. W przeciwieństwie do innych metod, depilacja laserowa Vectus pozwala pozbyć się niechcianych włosków już po kilku zabiegach. Pożądany efekt osiągany jest raz na zawsze.

Przed, w trakcie i po zabiegu

istnieją pewne wskazówki odnośnie postępowania zarówno przed przystąpieniem do zabiegu laserowego usuwania owłosienia, jak również po jego zakończeniu. Ich przestrzeganie gwarantuje uzyskanie jak najlepszych rezultatów. Pozwala również na uniknięcie powikłań. Sam zabieg nie trwa zbyt długo, gdyż urządzenie działa bardzo sprawnie. Pacjenci podczas depilacji nie odczuwają bólu, ani dyskomfortu.

Ekspert poleca

lekarze specjalizujący się w dermatologii i medycynie estetycznej z pełnym przekonaniem rekomendują korzystanie z lasera diodowego Vectus. Wszyscy oni podkreślają, że jest to urządzenie łączące wysoką skuteczność i bezpieczeństwo działania. Już pierwszy zabieg z jego użyciem daje bardzo zadowalające efekty. Wystarczy zaledwie kilka serii, aby na stałe uporać się z problemem zbędnego owłosienia.

Najczęściej zadawane pytania

dotyczą przede wszystkim efektywności i bezpieczeństwa działania lasera Vectus. Osoby zainteresowane odbyciem zabiegu trwałego usuwania owłosienia są również ciekawe możliwości tego urządzenia, czy przy jego użyciu równie skutecznie można wydepilować każdy obszar ciała. Nasza strona dostarcza odpowiedzi na wszystkie kluczowe pytania. Zapoznanie się z nimi pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości.

Vectus w mediach

to urządzenie stanowi prawdziwie przełomowe odkrycie. Dzięki niemu szybko oraz zupełnie bezboleśnie można pozbyć się niechcianego owłosienia. Zabieg daje długotrwałe efekty, nie ma więc konieczności wielokrotnego powtarzania procedury. Dlatego laserowi diodowemu Vectus towarzyszy tak duży szum medialny. Na jego temat pisano zarówno w prasie kobiecej, jak i magazynach przeznaczonych dla mężczyzn.